Vzlietam, výšku naberám možno trochu bláznim. Späť Vám piesňou posielam pohľadnicu z prázdnin.

Nadišiel vysnívaný čas, každý z nás ho má rád … Dnes sa končí náš prvý spoločný školský rok. Bol bohatý na radosti, na starosti aj na prekvapenia. Na úsmevy, slzy a objatia.

Je čas hodnotiť a bilancovať … začínali sme spolu, začínali s prázdnymi rukami, začínali sme s triedami plnými detí. Vy ste sa museli spoľahnúť na nás, my na Vás. Vykročili sme tou správnou nohou a máme za sebou prvý školský rok, škôlka má za sebou prvý školský rok. Napriek všetkým ťažkostiam, ktoré nás postretli môžeme byť na seba všetci pyšní.

Prajem Vám počas prázdninového obdobia veľa oddychu, veľa aktívneho oddychu, veľa radosti, veľa lásky a dobré počasie, aby ste sa s úsmevom na tvári vrátili späť so škôlky.

Mgr. Jana Vargová, riaditeľka MŠ – Óvoda