Prevádzka MŠ od 12.04.2021

• Vážení rodičia,

od 12.4.2021 bude prevádzka materskej pre všetky deti.

Pri nástupe do materskej školy prosím predložte:

1. Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti dieťaťa – stiahnuť môžete na tejto stránke v sekcii dokumenty.
  2. Negatívny test na nahliadnutie

Podmienky vstupu do MŠ:

• Každý, kto vstúpi do areálu MŠ, musí sa vedieť preukázať negatívnym testom, ktorý nebude starší ako 7 dní (aj starí rodičia).
  • Každý, kto vstúpi do priestorov MŠ musí mať prekryté horné dýchacie cesty RESPIRÁTOROM
  • 2ks rúška pre dieťa (jedno náhradné v skrinke a jedno na tvári).
  • Dezinfekcia rúk pri vstupe
  • Absolvovať povinný ranný filter  (meranie teploty,…).
  • Dodržiavať odstupy.
  • Do MŠ – zádveria vstupuje iba jedna osoba s dieťaťom.

Ak sa u Vás alebo vo Vašej rodine vyskytne COVID-19, prosíme, aby ste o tejto skutočnosti bezodkladne informovali riaditeľku MŠ na info@mskomarovska.sk (aj počas víkendu). Je to nevyhnutné na zabezpečenie potrebných opatrení.

Dovolím si Vás požiadať o dodržiavanie trvania protiepidemických karanténnych opatrení.

Deti a rodinní príslušníci, ktorí mali pozitívne výsledky testovania na Covid-19, musia byť v karanténe 14 dní od dňa, kedy boli pozitívne testovaní!

Ďakujeme!

Aktuálnu situáciu stále sledujeme. V týždennom intervale podľa situácie vytvárame skupiny – triedy.