Oznam

podarilo sa nám umiestniť všetky deti, ktorých rodičia prejavili záujem o dochádzanie detí do MŠ počas 15.06 – 07.08.2020.

Tí, ktorí nereagovali na dotazník,  na spoločnú stránku Fb alebo na oznam našej webovej stránky, ani telefonicky nekontaktovali MŠ – Óvoda v danom termíne – nebudú umiestnení, nakoľko to považujeme za nezáujem zákonných zástupcov o MŠ v danom termíne.

SPOLU SME TO ZVLÁDLI

Situácia, ktorou sme všetci prešli nebola vôbec jednoduchá a nik na ňu nebol pripravený. Zažili sme mnoho stresu, nečakaných situácií , s ktorými sme sa museli vysporiadať. Chcem sa Vám poďakovať v mene kolektívu MŠ – Óvoda za ústretovosť a súčinnosť pri organizácii prevádzky materskej školy.

O chvíľu sa končí školský rok a začína očakávané obdobie letných prázdnin. Prajem Vám krásne prázdniny, nezabudnuteľné leto a veľa dobrodružstiev.