Oznam k prevádzke MŠ Komárovská

Vážení rodičia,

starosta  Mgr. Zoltán Pék  vydal stanovisko k otvoreniu ZŠ a MŠ vo svojej pôsobnosti Mestskej časti  Bratislava – Podunajské Biskupice  Stanovisko zriaďovateľa k 15.02.2021
  
Na základe stanoviska zriaďovateľa sa prevádzka  Materskej školy – Óvoda, Komárovská 58, Bratislava  od 15.2.2021 NEOBNOVUJE do odvolania. 
V pondelok bude zasadať krízový štáb mestskej časti, kde sa prehodnotí aktuálna situácia, zvážia sa všetky riziká a urči sa, kedy a v akom režime sa znovu otvoria materské školy.
Po ukončení krízového štábu Vás budem informovať o rozhodnutí, ktoré príjme zriaďovateľ.
                                                                                                                                                                                                            Mgr. Jana Vargová
                                                                                                                                                                                            riaditeľka školy