OZNAM

 

Vážení rodičia!

Vzhľadom na vývoj epidemiologickej situácie v priebehu decembra a začiatkom roka 2021 bolo rozhodnutím ministra školstva mimoriadne prerušené vyučovanie v školách.

Pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým vyplýva z povahy práce, že nemôžu vykonávať prácu z domu a musia dochádzať do práce v štandardnom mieste výkonu práce je od 11.1. do 24.1. 2021 otvorená prevádzka Materskej školy na Komárovskej  ulici.

 

Počas tohto týždňa t.j. od 18. januára je situácia ohľadom Covid 19 stále veľmi vážna. Aktuálny celoslovenský Covid automat nie je veľmi priaznivý a predĺžil sa opäť zákaz vychádzania.

Ako bude vyzerať návrat detí do materských škôl od 25. januára nie je stále isté. Rozhodne budeme reagovať na aktuálnu situáciu, pretože prevádzky materských škôl by sme radi čo najskôr otvorili. Uvidíme však aké budú pokyny ministra školstva. Zároveň v najbližšej dobe musíme zvážiť aj naše personálne a kapacitné možnosti, pretože aj v radoch našich pracovníkov v školstve stúpol počet pozitívne testovaných.

 

PaedDr. Beata Biksadská

Vedúca oddelenia ŠaK