Organizácia MŠ od 15.06. – 07.08.2020

Rozhodnutím ministra školstva z 9.6.2020 sa rušia obmedzenia prevádzky materskej školy (odkaz na rozhodnutie).

Zmeny platia od 15.júna (pondelok)

Boli ste kontaktovaní prostredníctvom  e-mailu, webovej stránky a spoločnej stránky na Fb, kvôli prihlasovaniu detí na nový a letný režim materskej školy. Informácia je nevyhnutná k tomu, aby sme vedeli,  či kapacita MŠ dokáže uspokojiť Váš záujem, nakoľko kapacitné možnosti pri dodržaní hygienicko-epidemiologických pokynov sú obmedzené, čo nám neumožňuje otvoriť  v plnom rozsahu.

Ak bude záujem o MŠ väčší ako dovoľuje kapacita, pristúpime k výberu detí podľa kritérií   (Kritériá).

Zmeny od 15.júna

• kapacita 15 detí na max.počet skupiny 1 (trieda motýlikov) a 2 (trieda slimáčikov)
  • otvorenie 3 skupiny (trieda žabiek) s počtom detí v skupine 9
  • predĺženie prevádzky MŠ od 7:00 do 17:00
  • Príchod do MŠ:        7:00 –  8:00 hod
  • Odchod z MŠ:          12:00 – 12:15 hod (v čase obeda)
  • Odchod z MŠ           15:00 – 17:00 hod
  • Budú vytvorené nové skupiny detí (na vstupe do triedy budú nové menné zoznamy detí).
  • Ostatné zmeny a usmernenia k prevádzke si pozrite (USMENENIE).

Poplatky za MŠ od 1.júna do 7.augusta 2020:

• Príspevok  za MŠ (30€/mesiac)
    • Jún – deti, ktoré nastúpili 01.júna a sú prítomné aspoň deň, budú hradiť  plnú sumu za jún 30€
    • Jún – detí, ktoré nastúpia aspoň na jeden deň od 15.júna budú hradiť za jún pomerná časť (15€).
    • Júl – deti, ktoré nastúpia (nezáleží na počte dní) budú hradiť plnú sumu 30€
    • August – detí, ktoré nastúpia  aspoň na jeden budú hradiť pomerná časť (1týždeň)
  • Strava + réžia za stravu (10€)
    • Poplatok za stravu sa vypočíta za odstravované dni dieťaťa.
    • Mesačná réžia za stravu sa platí:
      • za jún   – 10€   (už pri jednom odstravovanom dni)
      • júl          – 10€   (už pri jednom odstravovanom dni)
      • august – 10€   (už pri jednom odstravovanom dni)

Uzatvorenie prevádzky MŠ

• prevádzka MŠ bude v celom právnom subjekte MŠ – Óvoda, Komárovská 58, Bratislava ZATVORENÁ od 10.8. do 1.9.2020.

• nástup do MŠ – Óvoda v novom školskom roku bude 2.9.2020 (streda).