JA A KORONAVÍRUS

Milí rodičia zapojili sme sa do výtvarnej súťaže „Ja a koronavírus“

dnes je vyhlásenie výsledkov

 

Kobukrav o.z. Trhovisko 444/6,929 01 Dunajská Streda

„Ja a koronavírus“ medzinárodná súťaž v kreslení pre deti

Pozývame vás na živé vysielanie vyhlásenia výsledkov súťaže.

Kedy? dnes od 10.00 hod SEČ

 

Na facebook stránke Kobukrav

 

 

Celkom sa zaregistrovalo 514 MŠ a ZŠ zo 46 krajín sveta!

V rámci slávnostného vyhlásenia výsledkov súťaže deti z 5120 kresieb si vytvoria jednu obrovskú mozaiku! Podobné vyskladanie mozaikov-ad hoc výstavy  z detských kresieb chceli by sme realizovať  aj v iných regiónoch Slovenska.

Všade tam kde sa pohybuje veľa ľudí. Námestia miest, termálne kúpaliská, kolonády, hrady, zámky, rekreačné oblasti, športové haly, telocvične! Tam by mohli priniesť svoje kresbičky deti z vášho regiónu! A celá akcia by bola natočená z dronu!

Ak máte záujem o ad hoc výstavu, tak neváhajte sa na nás nakontaktovať!